Єпископ Макуан: сурогатне материнство ображає людську гідність
  • Нед, 06/07/2014 - 12:12

Сурогатне материнство «суперечить людській гідності», заявив монсеньйор Томас Ігнатіус Макуан, єпископ Ахмадабада в індійському штаті Гуджарат. З цією заявою він виступив у зв'язку з тим, що почастішала практика сурогатного материнства, яка поширилася серед найбідніших жінок як можливість легкого заробітку. В єпархії Ахмадабада розташований найбільший центр репродуктивних технологій - клініка «Аканкаша», куди звертаються подружні пари, які не можуть зачати дітей. У цю клініку поміщаються сурогатні мами, які протягом дев'яти місяців забезпечуються всім необхідним і перебувають під наглядом лікарів. Для цієї мети відбираються жінки у віці від 21 до 35 років: вони повинні бути походженням з Гуджарата і не можуть ставати сурогатними матерями більше трьох разів.

Єпископ Макуан заявляє про важкі умови життя цих жінок, які змушені йти на подібний заробіток. Деякі з них католички, і єпархія робить все можливе, щоб допомогти їм уникнути цієї долі. Неодноразово єпископ відмовляв своїх парафіянок від сурогатного материнства, яке йде всуперенч з людськими цінностями.

Департамент соціальних комунікацій єпархії Ахмадабада організовує просвітницькі курси про аборти і сурогатне материнство. На жаль, констатує єпископ, незважаючи на широко розвинену мережу просвітницьких заходів, багато жінок для вирішення своїх матеріальних проблем вибирають шлях сурогатного материнства.


Паломництво Святими місцями

Добровільний внесок
вкажіть суму пожертви

  грн/місяць