Єпископ Йосиф Мілян взяв участь у відкритті Форуму української молоді діаспори
  • Втр, 23/08/2016 - 15:57

Владика Йосиф Мілян, Єпископ-помічник Київський, напередодні 25-ї річниці Незалежності України, перебуваючи з робочим візитом на Вінниччині, взяв участь у відкритті Форуму української молоді діаспори, який цими днями проходить у Вінниці.

З нагоди відкриття форуму Владика зачитав привітальне слово Блаженнішого Патріарха Святослава. Зазначимо, що oрганiзатoрoм заходу виступає Свiтoвий Кoнґрес Украïнських Мoлoдiжних Органiзацiй. Участь у ньому беруть представники з понад 30-ти країн світу.

В цей день Владика також взяв участь у відкритті меморіального комплексу  імені Миколи Леонтовича, великого українця, композитора, та автора всесвітньо відомого «Щедрика». Захід проходив у селі Марківка, Теплицького району, що на Вінниччині, де властиво народилась легендарна щедрівка, та де перебуваючи у гостях у батька обірвалось життя видатного композитора.

На завершення свого візиту до подільського краю Єпископ зустрівся з головою Вінницької облдержадміністрації Валерієм Коровієм. Як розповів о. Микола Дуркалець, протопресвітер Вінницький, під час зустрічі вони обговорили розвиток паломницького руху УГКЦ на Вінниччині.


Паломництво Святими місцями

Добровільний внесок
вкажіть суму пожертви

  грн/місяць