Єпископи Австралії: богопосвячене життя – це каталізатор оновлення Церкви
  • Чтв, 27/08/2015 - 23:45

«Богопосвячені особи – це не тільки основна рушійна сила Церкви, понад усе, вони є каталізаторами оновлення, відкривачами нових горизонтів та нових можливостей», – про це пишуть єпископи Австралії з нагоди Року богопосвяченого життя. Вони вказують, що незважаючи на різноманітність харизм, богопосвячені особи злучені в спогляданні Господа та повній посвяті Йому свого життя. Тому їхньою метою повинно бути підтримування полум’я Євангелія задля любові до Церкви та ближніх, стаючи прикладом надії, оновлення та творчої вірності в цей критичний перехідний період, в якому перебуває світ. «Хто живе Євангелієм, – наголошують австралійські єпископи, – випромінює радість, яка випливає з віри, отримуючи спроможність  приваблювати інших».

Цитуючи святого Івана Павла ІІ, вони заохочують богопосвячених осіб бути «іконами переображеного Христа», несучи свій Хрест у впевненості, що отримають від Бога все, що Їм потрібне. 

«Пробудіть світ радістю і любов’ю своїх сердець, несучи Благовість спасіння в усі закутини світу», – закликають єпископи, висловлюючи вдячність кожному Чинові, Згромадженню та Інститутові богопосвяченого життя, що з великодушністю і вірою розгортає свою діяльність у Австралії та Океанії.