Єпископи Іспанії: сім’я - протиотрута від зла
  • Втр, 02/01/2024 - 21:26

Останній день року в Іспанії проходив під гаслом: «Сім’я – носій Доброї Новини». «Досвід сімейної єдності є справжньою протиотрутою для сучасного суспільства», – наголошують єпископи у своєму пам’ятному посланні.

Однією з найбільших проблем нашого суспільства є «перебільшений індивідуалізм, який веде до ідеалізації самого себе». Він породжує самотність, численні форми емоційної бідності, ізоляції та брак справжнього діалогу та товариства, пише Vatican News.

«Досвід сімейного спілкування є справжньою протиотрутою від цього зла, яке є таким характерним для нашого часу, тому що сім’я, заснована і оживлена ​​любов’ю, є спільнотою людей: чоловіка і дружини, батьків і дітей, родичів. Її першим завданням є вірне пережиття єдності в постійному прагненні до автентичної спільноти людей", - написали іспанські єпископи. У цьому сенсі християнська сім'я є відповіддю на сучасне суспільство. "Усвідомлення цієї істини повинно спонукати нас виявляти оновленим шляхом цей великий дар, яким є християнська сім’я, саме в контексті цього індивідуалістичного світу», – наголошують єпископи.

Сім'я, як і раніше, займає високе місце в рейтингу бажань іспанців.