Єпископи проти лібералізації закону про евтаназію в Канаді
  • Пон, 06/04/2020 - 19:39

Канадський уряд намагається лібералізувати закон про евтаназію, який діє в країні вже чотири роки. Якщо поправки набудуть чинності, Канада стане найбільш ліберальною країною щодо цього у світі. Досі смертельну ін'єкцію можна було робити лише смертельно хворій людині, смерть якої найближчим часом неминуча. Новий закон передбачає не лише евтаназію на прохання, але навіть для тих осіб, які не в змозі на це погодитися.

Канадські єпископи опублікували заяву, в якій виступають проти цього законопроекту. За словами Архиєпископа Річарда Ганьона, голови канадського єпископату, уряд не провів достатньо громадських консультацій з цього питання. Він також не розглядав питання про сприяння паліативній допомозі.

 «Ми надіємося на вірних з Канади та на всіх людей доброї волі, що дадуть знати членам парламенту, що вони не підтримують таке рішення. Багато осіб підтримують очевидне для нас рішення, тобто сприяння паліативній допомозі, яка є єдиним комплексним, етичним та прийнятним рішенням цих проблем, –каже Архиєпископ Ганьон. – Тоді як вбивство людини або участь у її самогубстві – це дії, які не можуть бути виправдані. Дуже багато канадців поділяють цю думку. Вони також бояться, що після введення нового закону з’являться зловживання, такі як евтаназія депресивних підлітків чи дітей. Я вважаю, що якщо уряд довідається про почуття громадян Канади щодо евтаназії, він буде готовий переглянути легітимність введення нового закону та ще раз проаналізувати питання евтаназії, ширше, глибше та неупереджено».


Паломництво Святими місцями

Добровільний внесок
вкажіть суму пожертви

  грн/місяць