Єпископи США визначили пріоритети на 2017-2020 рр.
  • Нед, 14/06/2015 - 22:22

Конференція католицьких єпископів Сполучених Штатів 11 червня затвердила робочий проект своєї стратегічної діяльності на 2017-2020 роки.

План містить п’ять пріоритетних напрямків: сім’я та шлюб, євангелізація, релігійна свобода, людське життя та гідність, а також покликання та подальша формація. Кілька єпископів закликали у стратегічному плані звернути також особливу увагу на бідність. З огляду на це, провід конференції вирішив проводити голосування не як за остаточний документ, але як за «робочий проект», який набрав 165 голосів із 182.

З великою перевагою у голосах єпископи також затвердили новий переклад співів Літургії Годин та п’ятирічну програму оновлення священичої освіти і формації у Штатах. Обидва пункти потребують потвердження з Ватикану.

Перед початком роботи сесії єпископи прослухали свідчення трьох одружених пар про важливість католицького сімейного життя. Крім того, перед єпископами виступив засновник Товариства студентів католицьких університетів, Кертіс Мартін, який розповів, яким чином його організація допомагає студентам зустріти Христа.