Єпископи Венесуели у Папи
  • Чтв, 26/09/2013 - 19:49

Папа прийняв на приватній аудієнції чотирьох членів Президії венесуельського єпископату, який очолює Архиєпископ Дієго Падрон, митрополит Кумана.

Венесуела, завдяки родовищам нафти, є однією з найбагатших на природні ресурси країн Латинської Америки. Тим не менше, після 14 років контроверсійного правління померлого у березні цього року лівого президента Уго Чавеса, існує глибокий розкол у  суспільстві, а проблеми бідності, корупції та браку охорони здоров'я не вирішені. Новий президент Ніколас Мадуро, який раніше був заступником Чавеса, намагається залагодити конфлікт із єпископами, які критикують помилки державної політики, а іноді зазнають жорстоких нападів з боку влади. У червні він навіть був з візитом у Ватикані.

Однак, проблеми все ще залишаються актуальними. Нещодавно венесуельський єпископат виступив із заявою, в якій міститься заклик до держави щодо поліпшення умов у місцевих в'язницях. В одній із них 10 днів тому відбулися сутички, в яких загинули 16 людей. Єпископи вказали на такі явища, як переповненість в'язниць, надмірна тривалість процесу, корупція чи використання в'язниць мафією в якості місця переговорів з продажу зброї та наркотиків.

Нагадаємо, що апостольським нунцієм у Венесуелі досі був Архиєпископ П'єтро Паролін, який 15 жовтня, тобто менше, ніж за три тижні, обійме посаду Держсекретаря Ватикану, найближчого співробітника Святішого Отця.


Паломництво Святими місцями

Добровільний внесок
вкажіть суму пожертви

  грн/місяць