Італія: 60 тис. вірних у паломництві до Лорето в намірі миру
  • Втр, 13/06/2023 - 14:21

60 тисяч осіб з усієї Італії взяли участь у традиційному паломництві з Мачерати до Лорето. Паломники молились у намірі миру у світі, а особливо в Україні. Вони також довіряли Богові Папу Франциска та його швидке одужання.

30-кілометрове паломництво т.зв. жебраків миру стартує вночі і на світанку доходить до Марійного санктуарію в Лорето, щоб там під час Євхаристії занести до Бога усі намірення. Вже впродовж 45 років групу паломників очолює вже 83-річний о. Жанкарло Вечерріка. Ідея організувати таке паломництво виникла у нього під час самотнього пішого паломництва до дому Матері Божої в Лорето. Саме він провадить Марійні розважання і вервицю в дорозі, яку паломники проходять зі свічками, інфоомує wiara.pl.

Вітаючи паломників після 9-годинної ходи, кардинал Анжело Де Донатіс наголосив, що біля стіп Марії вони складають прагнення миру для світу, вірячи, що Вона є найкращою посередницею перед Богом.

Паломництво з Мачерати до Лорето є одним із небагатьох, які організовують в Італії, де немає такої потужної традиції паломництва, як наприклад, Польща. Паломництву не перешкодила навіть пандемія. Тоді шляхом пройшла невелика група паломників, а решта долучились віртуально, молячись за мир у світі. До коронавірусу в паломництві до Лорето брало участь понад 100 тисяч осіб з усієї Італії.


Паломництво Святими місцями