Італійський єпископат запускає 12-серійний телесеріал, присвячений Символу Віри
  • Птн, 19/04/2013 - 23:00

Конференція італійських єпископів запускає 12-серійний телевізійний серіал, присвячений 12 частинам Символу Віри, кожна з яких буде пояснюватися на прикладі мозаїк катедрального собору Різдва Пресвятої Богородиці в Монреалі на Сицилії, повідомляє CNA.

Перший випуск телепередачі «Символ Віри в мозаїках Монреаля» вийде 21 квітня на каналі Конференції італійських єпископів TV2000. Кожен 30-хвилинний епізод буде транслюватися по неділях  і через деякий час викладатися на сторінці телеканалу в YouTube. Серії телепередачі представлятиме священик Інноченцо Гаргано (Innocenzo Gargano), монах  ордену камальдулів, спеціаліст з Святого  Письма і патрології,  історик мистецтва.

Будівництво собору в Монреалі було розпочато у 1174 р. представником норманської династії Отвілів  Вільгельмом II Добрим і тривало близько 90 років. У наступні епохи собор зазнавав змін в архітектурних елементах, через пожежі  й реставраційні роботи, які  слідували за ними.

Одним з головних скарбів собору є мозаїки XII ст., походження яких досі викликає суперечки серед фахівців, але напевно їх створення не обійшлося без участі візантійських майстрів.

За матеріалами www.sedmitza.ru


Паломництво Святими місцями

Добровільний внесок
вкажіть суму пожертви

  грн/місяць