Кард. Шенборн про зустріч Папи з парламентарями католиками
  • Нед, 27/08/2017 - 09:27

У неділю, 27 серпня 2017 р., після проказування молитви «Ангел Господній», Папа Франциск прийме у Климентинському залі Апостольського палацу учасників конференції, організованої Міжнародною Мережею Законодавців Католиків. Мова йде про згуртування католицьких парламентарів, засноване 2010 року під патронатом Віденського Архиєпископа Крістофа Шенборна з ініціативи католицького члена британської Палати Лордів Девіда Алтона. Щороку вона проводить зустріч, що відбувається в італійському Фраскаті.

«Мова йде про неформальну групу чоловіків і жінок, які з великим усвідомленням бажають брати участь в політиці, як віруючі. Їх часто об’єднує ще одна річ: у свої парламентах вони в меншості, але стають носіями важливих аргументів і цінностей, маючи намір здійснювати своє служіння по-католицьки», – розповів кардинал Шенборн в інтерв’ю для Радіо Ватикану.

«Папи завжди нас підтримували. Як Папа Венедикт, так і Папа Франциск приймали нас кожного року. Й ці католицькі депутати знаходять велике заохочення в тому церковному “так” їхньому заанґажуванню, тому що дуже часто почуваються доволі самотніми у своїх парламентах, перебуваючи у складних ситуаціях», – зауважив австрійський кардинал, підкресливши, що завданням цих щорічних зустрічей є скріплення віри.


Паломництво Святими місцями

Добровільний внесок
вкажіть суму пожертви

  грн/місяць