Кардинал Марту: Церква не приховує жодних фатімських таємниць
  • Чтв, 16/07/2020 - 16:40

Кардинал Антоніу Марту сказав, що Церква вже не приховує жодних таємниць, пов’язаних із об’явленням Марії трьом португальським пастушкам.

У зв’язку зі 103-ю річницею липневого об’явлення Матері Божої у Фатімі 1917 р., що відзначається в санктуарії у Фатімі, єрарх нагадав, що остання з трьох фатімських таємниць була розкрита за життя Папи Івана Павла ІІ.

Ординарій єпархії Лейрія-Фатіма вказав, що об’явлення у Фатімі, окрім трьох таємниць, також несуть «марійну обіцянку надії та довіри». – Марія сказала там: «На закінчення затріумфує любов Милосердного Бога», – нагадав кардинал Марту, пояснюючи, що фатімські таємниці стосувалися також бачення пекла, відданості Непорочному Серцю Марії, а також переслідування Церкви та замаху на «єпископа у білому».

У понеділок в санктуарії Матері Божої Вервиці у Фатімі з’явилася перша з часу спалаху епідемії коронавірусу закордонна група паломників. Вона прибула з Італії.

У середині березня ректорат санктуарію у Фатімі оголосив про закриття цього місця культу через епідемію Covid -19. Служби за участю вірних відновили 30 травня. Однак досі через високий ризик зараження паломники зобов’язані дотримуватися соціальної дистанції та використовувати захисні маски.


Паломництво Святими місцями

Добровільний внесок
вкажіть суму пожертви

  грн/місяць