Кардинал Мюллер: не бачу потреби роз’яснювати «Аmoris Laetitia»
  • Втр, 10/01/2017 - 13:57

Кардинал Герхард Мюллер, префект Конгрегації доктрини віри, зазначив, що вважає непотрібним роз’яснювати «Аmoris Laetitia».

Виступаючи на німецькому телебаченні, кардинал сказав, що папський документ є «дуже зрозумілим у своїй доктрині» і не суперечить традиційному вченню Церкви щодо подружжя і Євхаристії. Він додав, що у апостольському повчанні Папа Франциск просить пастирів допомогти людям, котрі живуть в неврегульованих зв’язках «знайти шлях до нової інтеграції в Церкві, відповідно до умов таїнств».

Кардинал Мюллер зазначив, що особисто він не вважає, що «Amoris Laetitia» дає дозвіл приймати Св. Причастя католикам, котрі розлучились і поновно одружились. Нагадаємо, що кілька тижнів тому кардинал говорив, що Конгрегація доктрини віри могла б надати роз’яснення щодо цього питання, однак лише за вказівки Папи.

Як повідомляє CatholicCulture.org, в розмові кардинал також розповів, що його здивувало те, що dubia, подані чотирма кардиналами, були опубліковані на загал. «Мені це не подобається», – сказав він, додаючи, що публічні дебати можуть «нашкодити» Церкві. За словами префекта Конгрегації доктрини віри, він не міг передбачити потребу «виправляти» Папу, оскільки документ не становить «загрозу вірі».


Паломництво Святими місцями

Добровільний внесок
вкажіть суму пожертви

  грн/місяць