Кардинал О’Меллі про торгівлю органами абортованих дітей
  • Птн, 31/07/2015 - 10:45

Кардинал Шон Патрик О’Меллі, архиєпископ Бостона та голова Комітету у справах діяльності на захист життя Єпископату США, прокоментував днями оприлюднене відео, що показує, як високопоставлені представники мережі клінік «Planned Parenthood» обговорюють ймовірні можливості продажу та доставки органів убитих дітей.

Кардинал цитує Папу Франциска, котрий назвав аборти «наслідком філософії споживацтва та культури використання, котрими сьогодні поневолені серця та уми багатьох людей».

«Останні новини стосовно злочинної діяльності «Planned Parenthood» спрямовують нашу увагу суспільства на дві важливі справи. По-перше, аборт як такий — найжорстокіший спосіб позбавити людину життя. По-друге, сьогодні аборт стає стандартною практикою задля отримання органів та тканин ембріонів. Обидві практики є неприпустимими, адже вони скеровані проти людини та зневажають її гідність. Ці факти мають опинитися у центрі уваги усього суспільства», — переконаний архиєпископ Бостона.

Він також запевнив, що усі особи, для котрих новини про «Planned Parenthood» стали пригадуванням про власні «відкриті рани» — біль унаслідок вчиненого колись аборту, знайдуть необхідну підтримку та професійну допомогу у Церкві, зокрема «Project Rachel» («Проект Рахиль» — ред.), створений за ініціативи Католицької Церкви у США та допомагає особам, що страждають від постабортного синдрому.