Кардинал Паролін: політики повинні бути ближчими до людей
  • Срд, 15/02/2017 - 20:20

В інтерв’ю для першого каналу італійської громадської телерадіокомпанії «RAI», яке вийшло в ефір у вечірніх новинах 13 лютого 2017 р., Державний Секретар Святого Престолу кардинал П’єтро Паролін звернувся до політиків із закликом «вивчати конкретні потреби людей, даючи на них конкретні відповіді». Ватиканіст італійського телеканалу Іняціо Інґрао запросив кардинала Пароліна відреагувати на зростання занепокоєння в Італії, викликане кризою зайнятості, та посилення популізму й націоналістичних настроїв в усьому світі.

Торкаючись теми безробіття, ієрарх підкреслив, що працевлаштування – це одна із нагальних проблем сьогодення, на які Церква відповідає, нагадуючи про принципи соціальної солідарності, які повинні бути основою всього громадянського співіснування». Він висловив занепокоєння з приводу того, що політика іноді дуже далека від людей та живе в закритому, егоїстичному світі. «Натомість, – наголосив кардинал, – вона повинна розуміти, які потреби мають люди, реальні люди, і повинна давати відповіді, що є реальними, щоб, таким чином, люди знову почали жити і надіятися».

Щодо зростання популізму та націоналізму, кардинал Паролін сказав, що «існує ризик того, що, в певному значенні, історія може повторитися. Звичайно, ця закритість не є добрим знаком. Багато з цих явищ закритості виникають внаслідок страху». А «страх ніколи не є добрим порадником» – додав на завершення Державний Секретар Апостольської Столиці.


Паломництво Святими місцями

Добровільний внесок
вкажіть суму пожертви

  грн/місяць