Кардинал Руїні: Скасування целібату – це помилка, ми піддаємося духу світу
  • Чтв, 07/11/2019 - 11:07

Це правда, що багато спільнот страждають від нестачі священників. Тому зрозуміло, що виникло бажання висвятити одружених чоловіків, яке підтримала більшість Синоду щодо Амазонії. На мою думку, однак, це помилковий вибір. Я сподіваюся – і молюсь за це – що в постсинодальній адгортації Папа не затвердить це, – сказав кардинал Камілло Руїні. Він був однією з ключових постатей понтифікату Івана Павла ІІ. Упродовж 17 років від імені Папи як кардинал-вікарій він очолював душпастирство Римської єпархії, 16 років очолював Італійський єпископат.

Кардинал Руїні нагадує, що целібат – це промовистий знак цілковитої відданості Богові та служіння нашим братам, особливо сьогодні, коли світ сильно позначений еротизмом. Відмова від целібату, навіть у виняткових випадках, буде підпорядкована духу світу, який щораз більше намагається проникати до Церкви, і який важко було б обмежити до виняткових ситуацій, таких як Амазонія. На думку італійського кардинала, проти скасування целібату промовляє також глибока криза подружжя.

За словами кардинала Руїні, існує лише одне рішення поточної кризи покликань: ми, християни, а особливо ми, священники та монахи, повинні бути ближчими до Бога, жити більш святим життям і неустанно просити Його про це все, – каже італійський кардинал.

88-річний кардинал визнав, що в цьому віці він часто думає про своє майбутнє життя. Йому допомагають молитва, богослов’я, а також знаки із загробного світу, які іноді доходять до нас. Це, наприклад, численні зцілення через заступництво св. о. Піо чи св. Івана Павла ІІ.


Паломництво Святими місцями

Добровільний внесок
вкажіть суму пожертви

  грн/місяць