Католицька молодь підготувала поправки до передсинодального документу, який вважає суперечливим
  • Втр, 22/05/2018 - 10:47

Цієї неділі група молодих католиків опублікувала свою відповідь на «передсинодальний» документ, що була передана Папі Франциску, пояснюючи, що вони прагнуть «благоговіння літургії», ширшого доступу до Традиційної латинської меси, а також, щоб Церква проголошувала непопулярні істини «відкрито, без вибачень та без домішок чи послаблень».

«Сподіваюсь, що цей документ стане початком автентичного, чіткого діалогу про бажання і потреби молоді, що матиме позитивний і тривалий вплив на Католицьку Церкву загалом», - розповіла LifeSiteNews одна із ініціаторок.
Рішення написати свою відповідь на опублікований раніше документ напередодні Синоду про молодь молоді католики пояснюють тим, що їхні ініціативи, висловлені в офіційних групах обговорення у Facebook, у Ватикані проігнорували.

«Ми рішуче відкидаємо ідею, що Церкві потрібно змінити своє вчення, щоб пристосуватись до світу», - пишуть молоді католики. – «Ми прагнемо, щоб Церква реалізовувала свою харизму вчення та проповідування істини відкрито, без применшення навіть тоді, коли це означатиме бути відкиненою світом. Церква – це не сторінка у Facebook, що намагається отримати якомога більше «лайків», будучи «сучасною» і «в тренді»; Вона є вчителькою істини».

«Так, ми хочемо, щоб Церква була популярною, оскільки прагнемо, щоб усі пізнали любов Христа. Однак, коли йдеться про вибір між популярністю і автентичністю, ми обираємо автентичність», - йдеться у документі.
«Свята Католицька Церква вижила, незважаючи на погрози та переслідування безчисленних суспільств, імператорів, царів та урядів; Вона пройшла крізь усе це, міцно тримаючись за ту скелю, на якій була заснована… Ми не повинні піддаватись гріховності сучасного віку», - вважають молоді католики, додаючи, що слід рішуче протиставитись усім силам, що вимагають зміни доктрини та віри для того, щоб бути «відповідними» сучасній людині.


Паломництво Святими місцями

Добровільний внесок
вкажіть суму пожертви

  грн/місяць