Католицька школа в Каліфорнії скидає фігури святих
  • Срд, 30/08/2017 - 13:07

Католицька школа Сан-Доменіко в Сан Анзельмо (штат Каліфорнія) скинула у своєму кампусі фігури святих, включаючи статую Богородиці з Дитятком Ісусом, повідомляє Catholic Herald. Це було зроблено, щоб «не відлякати» потенційних студентів та їхніх батьків.

Голова опікунської ради школи Емі Скеш-Кокс заявила, що скидання фігур зроблено з метою не провокувати можливе відчуження некатоликів.

Батьки учнів школи Сан-Доменіко, як повідомляє CNA висловили занепокоєння, що подібними вчинками стирається католицька ідентичність школи. Так Шеннон Фіцпатрік, чий 8-літній син є учнем цієї школи, заявив, що так званий інклюзивізм означає відмову від 167-літньої традиції школи Сан-Доменіко, як домініканської католицької школи. - маркерная школьная доска в Украине

Шеріл Ньюел, чиїх четверо дітей навчаються у цій школі заявив для американських ЗМІ, що намагання школи бути прийнятною для всіх, насправді, нікого не робить щасливим.

Сан-Доменіко – перша католицька школа у Каліфорнії. Заснували школу в 1850 році сс. Домініканки від Св. Рафаїла.

Як зазначає для CNA прес-секретар Архиєпархії Сан-Франциско Майкл Бравн, школа функціонує значною мірою незалежно від Архиєпархії, а канонічна відповідальність за школу лежить на сс. Домініках від Св. Рафаїла. Він також зазначив, що Архиєпархія буде контактувати зі школою. Щоб спробувати вирішити ситуацію.   


Паломництво Святими місцями

Добровільний внесок
вкажіть суму пожертви

  грн/місяць