Католики Індії хочуть збудувати 30-метрову статую Ісуса
  • Нед, 12/01/2020 - 18:02

Католики Індії хочуть спорудити найвищу в країні статую Ісуса, незважаючи на протистояння індуїстів, котрі заявляють, що на горі, де, за проектом, мала б постати статуя, живе їхній бог.

Робота над спорудженням статуї розпочалась минулого тижня. Площа території, яку займатиме статуя, становить близько 40 тис. кв.м. і є власністю Архидієцезії Банґалор.

Якщо таки вдасться спорудити цю статую, то вона буде за величиною майже така, як польська 33-метрова статуя Христа-Царя, споруджена в 2010 році і вважається найвищою статуєю Ісуса в світі.

Група індуїстів виступила проти спорудження статуї Ісуса, аргументуючи це тим, що на цій горі «проживає» одне з їхніх божеств. Тому, на їхню думку, християни не можуть розмістити там статую.

Як розповів представник місцевої архидієцезії, ця земля була передана у їхню власність, на цій горі розміщений хрест і там традиційно проводять Хресну Дорогу в Страсну П’ятницю.

Християни живуть на цій території від 1906 року, коли тут почали свою працю місіонери з Франції. Ця земля була передана у власність католицькій дієцезії в грудні 2019 року, інформує Catholic Herald.


Паломництво Святими місцями

Добровільний внесок
вкажіть суму пожертви

  грн/місяць