Католики Іспанії моляться за Україну
  • Пон, 27/01/2014 - 19:46

Іспанські католики довіряють Богу ситуацію в Україні. До молитви про «мир і свободу в цій братерській країні, про живі християнські коріння» закликав своїх вірних архієпископ Ґранади.

 Молитва за Україну лунає  не тільки в католицьких парафіях, але також на екуменічних зустрічах протягом Тижня молитов за єдність християн, що щойно завершився. Непокоїть ситуація, що загострюється Україні, а також її майбутнє. Українці зустрічаються з ознаками солідарності та підтримки.

 «Я сам в найближчу неділю  приєднаюся до Євхаристії у візантійському обряді, яку звершує українська спільнота, яка мешкає серед нас», - пише архієпископ Хав’єр Мартінес, ординарій архідієцезії Ґранада,  який запрошує вірних до участі «на знак єдності з цією возлюбленою Церквою, яка має нам так багато запропонувати і навчити». Він також заохочує, щоби виражати «усіма можливими засобами» солідарність з українськими сусідами чи колегами по роботі, «які здалека відчувають з тривогою хвилини, які переживає їх Батьківщина», - читаємо в комунікаті.

Джерело: www.catholic-media.org


Паломництво Святими місцями