Католики Одеси вимагають від влади повернути їхнє майно
  • Чтв, 18/02/2016 - 11:11

Близько 50 католиків Одеси 17 лютого зібралися під будівлею Одеської обласної державної адміністрації для того, щоб оголосити свої вимоги. За словами священика Юрія Нагорного, настоятеля римо-католицької парафії в Суворовському районі, на неодноразові звернення до керівництва області немає ніяких відповідей.

А між тим, католиків Одеси занепокоює питання повернення культового майна, згідно з яким вони можуть претендувати за нерухомість, яка перейшла в підпорядкування держави в роки радянської влади, повідомляє Informer.od.ua.

Нині мова йде про будівлю площею 3 000 м2 за адресою вул. Буніна, 23 - колишню семінарію, яку закрили у 20-их роках минулого століття. Зараз там розташовано корпус Інституту зв`язку. На думку представників католицької громади Одеси це приміщення може бути незабаром приватизовано, і вони втратять шанс на його повернення. Тим часом, як підкреслив настоятель храму Успіння Пресвятої Діви Марії, на неодноразові звернення, як до міської, так і до обласної влади, немає відповіді, у зв`язку, з чим католики Одеси і провели цю акцію, з метою привернення уваги влади та громадськості до проблем громади , яка має давню історію, адже серед засновників міста було чимало католиків: французів, іспанців, німців і поляків.

Якщо приміщення передадуть католикам Одеси, то вони планують там розвивати освітню діяльність, зокрема встановити місце для збору молоді, або вчити дітей або семінаристів.


Паломництво Святими місцями

Добровільний внесок
вкажіть суму пожертви

  грн/місяць