Хворий на рак американський кардинал не здається
  • Срд, 26/09/2012 - 00:00

У звʼязку із запланованим черговим курсом проходження хіміотерапії митрополит Чикаго, кардинал Френсіс Джордж, відмінив свій візит до Риму, де 11 жовтня мав брати участь в урочистій інавгурації Року Віри за участю Папи Бенедикта XVI. Попри це він не обмежує душпастирське служіння на території своєї єпархії.

В середині серпня єрарх повідомив про те, що лікарі діагностували в нього рак нирок і печінки. 6 років тому кардинал боровся із раком сечового міхура. Зараз він проходить кількагодинний курс хіміотерапії. Водночас бере участь у багатьох запланованих подіях в архиєпархії. Речниця архиєпархіальної курії Колін Долан підкреслила, що кардинал "вірить у силу молитви, є духовно та фізично сильним" і не хоче зосереджуватись на собі.

В найближчу неділю 30 вересня 75-річний кардинал Джордж виголосить проповідь під час традиційної Служби Божої для юристів в катедрі Найсвятішого Імені Ісуса в Чикаго. Літургія під назвою "Червона Служба Божа", під час якої судді, прокурори, адвокати, професори і студенти права та представники уряду моляться про провід Святого Духа, проходить щороку впродовж кількох десятків років на початок нової сесії Верховного Суду.

За матеріалами wiara.pl


Паломництво Святими місцями

Добровільний внесок
вкажіть суму пожертви

  грн/місяць