Теологія Тіла. Авторська колонка

 • Неділя, Лютий 25, 2024 - 17:42

  І чоловікам, і жінкам, характерні стани «маятника» у відносинах з протилежною статтю. Жодна крайня точка не є здоровою позицією. Ми не покликані хитатися з цією амплітудою, Теологія Тіла дає відповіді :)

 • Субота, Лютий 17, 2024 - 15:10

  Не дивно, що у християнських колах некомфортно почувають себе мужчини. Досвід переживання в тілі сильно контрастує з тим високим ідеалом, який пропонує Євангеліє.

  Добра Новина у тому, що Теологія Тіла дає реальну і дуже конкретну надію на життя в повноті, на реалізацію прагнень чоловічого серця!
 • Понеділок, Лютий 12, 2024 - 19:15

  Люди будь-якої культури без слів розуміють, що таке любов між чоловіком і жінкою, як вона формується на основі їх тілесності і статевих різниць. З іншого боку, любов – це суть заповідей, які Ісус Христос залишив своїм послідовникам.

 • Понеділок, Січень 1, 2024 - 17:33

  «Так говорить Господь Бог: Ніякий чужинець, необрізаний серцем і необрізаний тілом, не ввійде в мою святиню» (Єз.44, 9).

  Знаки і символи покликані через видиму реальність показувати невидимий світ, реальність духовну. На восьмий день після Народження Ісуса Христа Церква святкує Його Обрізання. Як кожна єврейська дитина чоловічої статі, Ісус прийняв цю процедуру. Обрізання крайньої плоті було обов’язковою умовою приналежності до Божого народу, до людей Його вподобання.