Уська Орися. Авторська колонка

 • П'ятниця, Серпень 5, 2022 - 11:23

  В українському інтернет-просторі тривають дискусії про легалізацію одностатевих союзів. Чому ж саме християни виступають проти? Які аргументи не дають нам змовчати? Для чого взагалі щось говорити на цю тему?

 • Субота, Липень 30, 2022 - 16:58
  У серці кожної людини вписаний ерос - глибокі внутрішні прагнення, які покликані вести її до пошуків добра, правди і краси. Можливі три сценарії реакції на ерос в собі. Як вони виглядають та до чого ведуть?
   
   

 • Субота, Липень 23, 2022 - 18:18
  Наша надія в Тому, хто робить речі новими ( а не робить нові речі замість тих, які недобре функціонують).
  Кілька думок про відродження і оновлення, які, як мені видається, можуть бути актуальні у часі війни
   
  Орися Уська, доктор теології
   

   
   
 • Субота, Червень 25, 2022 - 14:28

  У червні багато уваги приділяємо Серцю Ісуса. Воно є місцем зустрічі божественного і людського. До такої зустрічі Церква заохочує кожного, щоб Його серце могло промовити до нашого.

   

 • Неділя, Липень 10, 2016 - 12:38

  Точні науки для позначення величини зміни певного параметра  використовують грецьку букву  Δ (мала  δ або ще латинська мала d ) – дельта. Так от, ця математична дельта може і покликана стати дуже корисною і практичною у житті людини, незалежно від її статі, віку чи соціального стану.

                  Для прикладу розглянемо три досить поширені життєві ситуації:

 • Вівторок, Червень 28, 2016 - 10:32

  В одному галицькому місті на скромну пенсію і зарплату жило собі подружжя Х(зашифруємо їх так, щоб не тикати пальцями і не називати прізвищ). Їх далека знайома вдова У у зв’язку із виїздом закордон розпродувала меблі і всілякий домашній інвентар. Зі всього добра пані У панство Х вподобали собі нічогеньке розкладне крісло, яке обидві господині протестували, оглянули і обумовили в ціні. За якийсь час щасливі нові власники привезли його до себе на село.

Уська Орися -- доктор теології

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

Паломництво Святими місцями

Добровільний внесок
вкажіть суму пожертви

  грн/місяць