Комісія УГКЦ у справах душпастирства охорони здоров’я привітала медичних працівників із професійним святом
  • Чтв, 27/07/2023 - 15:13

Від цього року і надалі День медичного працівника в Україні відзначатиметься 27 липня.

Комісія УГКЦ у справах душпастирства охорони здоров'я традиційно долучається до всіх привітань, котрі у цей день лунатимуть на адресу "людей у білих халатах", здоровлячи їх із їхнім професійним святом та щиросердечно бажаючи їм всіх земних гараздів і обильного Божого благословення.

У цей непростий час важких випробувань нашої Держави і цілого Українського народу на мужність і стійкість у боротьбі за власну свободу і незалежність, як ніколи важливим є не забувати про ті шляхетні принципи гуманізму, котрими просякнута сутність служіння медичних працівників, котра є співзвучною із основоположними підвалинами моральності християнського віровчення - служити потребі того, хто страждає, переймаючи на себе частину його клопотів і страждань.

І цього ніколи не можна зробити якось "інституційно" чи в інший, абстрагований від життя конкретної людської особи спосіб.

Тож тільки особистісна пожертва відповідності власному покликанню бути лікарем недуг людських душ і тілес може допомогти нам бути успішними і ефективними в нашому служінні.

Нехай Всемогутніій і Всемилостивий Господь, Який задля нашого спасіння Сам зволив добровільно стати людиною і прийняв на Себе, враз із обмеженнями і немочами нашого людського тіла також і страждання розп'яття і смерті на хресті, надихає і скріплює кожного з нас на дорозі нашого служіння, нашої перемоги і утвердження вічного життя!!!

Голова Комісії УГКЦ у справах душпастирства охорони здоров‘я с.Севастіяна Карвацька, ЧСВВФе


Паломництво Святими місцями