Комюніке Святого Престолу про зустріч Папи Франциска та Ангели Меркель
  • Суб, 17/06/2017 - 16:15

У суботу, 17 червня 2017 р., вранці, Святіший Отець Франциск прийняв на аудієнції в Апостольському палаці у Ватикані Канцлера Федеральної Республіки Німеччини Анґелу Меркель, яка опісля зустрілася з кардиналом П’єтро Пароліном, Державним Секретарем Святого Престолу, якого супроводжував архиєпископ Поль Річард Ґаллаґер, Секретар, відповідальний за стосунки з державами.

У повідомленні Ватиканського прес-центру зазначається, що під час щирих розмов було відзначено добрі стосунки та плідну співпрацю між Святим Престолом і Німеччиною. Далі були розглянуті питання обопільного зацікавлення, зосередившись, зокрема, на вже недалекій зустрічі так званої «Великої двадцятки» в Гамбурзі, зійшовшись на необхідності присвятити особливу увагу відповідальності міжнародної спільноти за подолання бідності й голоду, за протидію глобальним загрозам тероризму й кліматичним змінам.

Окрему згадку було присвячено колишньому Федеральному Канцлерові Гельмутові Колеві, який упокоївся напередодні, та його невтомній діяльності, спрямованій на об’єднання Німеччини та єдність всієї Європи.


Паломництво Святими місцями

Добровільний внесок
вкажіть суму пожертви

  грн/місяць