Концерт духовної музики для захисників Батьківщини
  • Чтв, 02/10/2014 - 16:23

У середу, 1 жовтня 2014 р. Б., до військовослужбовців Міжнародного центру миротворчості та безпеки Академії сухопутних військ ім. гетьмана Петра Сагайдачного завітав Клиросний хор священників Львівської Митрополії «Глас».

Захід був організований Центром військового капеланства та священичим колективом «Глас». Зокрема на концерт завітали: о. Степан Сус – Голова Центру військового капеланства та настоятель Гарнізонного храму свв. апп. Петра і Павла, а також о. Тарас Михальчук – капелан та священнослужитель військової святині. Духовний захід відбувся у приміщенні клубу центру. Священнослужителі виконали для військового колективу духовні та патріотичні пісні.

На завершення душпастирі разом з усіма присутніми захисниками Батьківщини виконали Гімн України.

Департамент інформації Центру військового капеланства

Клиросний хор священників Львівської Митрополії “ГЛАС”: заснований у квітні 2011 р. Б. з благословення Преосвященного Владики Кир Венедикта Єпископа-помічника Львівського. Хор складається з шести священиків. Мета: духовно-просвітницькі програми для популяризації сучасної духовної пісні та стародавніх церковних співів. Перший концерт Клиросного хору успішно відбувся 25 червня 2011 р. Б. у Львові під час святкування 10-ї річниці візиту Блаженного Папи Івана Павла ІІ в Україну.