Кожне слово молитви — це двері чи віконце в небо
  • Суб, 26/07/2014 - 10:07

Протягом усього християнського життя молитва є способом поспілкуватись з Богом, розповісти йому про свої біди, радощі чи проблеми. Молитва як спілкування з Господом є надзвичайно сильною, але ще сильнішою вона є, коли у гурті моляться діти.

З 14 по 24 липня 2014 року в с. Осмолода, Рожнятівський р-н, відбувся 13-ий щорічний табір «Стежками митрополита  Андрея», організатором якого є Рівненський деканат Луцького екзархату.

Півсотні дітей, які за десять днів стали однією родиною, їхали з табору з сумними усмішками і тримаючись за руки – кожен знайшов свого нового друга, з яким розділив цей чудовий час.  Задоволеними залишились усі – і найстарші (14-16 років), і наймолодші (7-13 років). Для кожної вікової категорії дітей формувався окремий загін, в якого було по двоє вожатих. Юні християни зацікавлено слухали проповіді, гутірки про життя Андрея Шептицького та грали в різні ігри.

Було надзвичайно дивно спостерігати за дітьми в час Служби Божої в один з днів. Після прочитання Євангеліє, в своїй проповіді отець Іван, настоятель храму апп. Петра і Павла в м. Здолбунові, звернувся до дітей з проханням молитись за мир, спокій і благополуччя. Молитись так щиро, наче вони в церкві востаннє. По закінченню проповіді церква ожила. Усі дітки, як ті, що засинали на ходу, так і ті, що ловили гав, почали впевнено, не соромлячись, взивати до Господа у своїх молитвах. Храм наповнився такою любов’ю і теплом, що описати відчуття, які захоплювали на той момент, не можливо. Саме цього вчить табір – говорити з Богом, навертати дітей до Господа, адже саме дитячі молитви мають найбільшу силу.

Інформацію подала Куруц Іванна, парафіянка храму Вознесіння Господнього м. Дубна.  Світлини підготувала Струк Соломія


Паломництво Святими місцями

Добровільний внесок
вкажіть суму пожертви

  грн/місяць