"Лицарі Колумба" придбали медичне обладнання для лікарні у Золочеві
  • Птн, 28/07/2023 - 14:37

Братній католицький орден "Лицарі Колумба" здійснив закупівлю медичного обладнання для лікарні у Золочеві.

У четвер, 27 липня, об 11:00 відбулася подія урочистої передачі медичного обладнання для Золочівської Центральної Районної Лікарні, а саме: рентген дуги, ендоскопічної та лапароскопічної стійки. Усі вони вже або в найближчому часі будуть у використанні при важливих оперативних втручаннях.

Серед гостей були присутні: Національний Делегат Лицарів Колумба в Україні - п. Юрій Малецький, директор лікарні п. Тарас Яцунський, мер Золочева п. Ігор Гриньків, Великий Лицар - п. Володимир Шайген, духівники місцевих лицарських рад - о. Ярослав Домерецький та о. Степан Галай, інші брати-лицарі, працівники Золочівської районної ради та медичний персонал лікарні. Спершу пан Тарас, як "господар" лікарні, провів екскурсію поважним гостям. Опісля, згідно з доброю українською традицією кожну добру справу починати з молитви, присутні священнослужителі звершили чин молитви, посвятивши медичне обладнання, і покропили його свяченою водою. Тоді відбулося офіційне підписання акту прийому-передачі між спільнотою Лицарів Колумба в особі пана Юрія з одного боку та пана Тараса, очільника Золочівської лікарні, з іншого боку. Опісля прозвучало вітальне слово кожного з високоповажних гостей.

Лицарі Колумба є найбільшою чоловічою католицькою організацією у світі, яка налічує близько 2 млн братів. Також Орден є найбільшою такого типу організацією в Україні – вона охоплює понад 2 000 братів – вірних Римо-Католицької та Української Греко-Католицької Церков, які (брати) працюють згідно чотирьох головних принципів: благодійність, єдність, братерство, патріотизм. З перших днів повномасштабного вторгнення Лицарі Колумба почали активно займатися підтримкою осіб, що постраждали від війни, як в Україні, так і поза її межами.

Як зазначив директор Золочівської Центральної Лікарні пан Тарас Яцунський:" Передача цього медичного обладнання є найбільшою допомогою, яку лікарня приймала з часу як я став її очільником. Воно допоможе нашому медичному закладу піднестися на новий рівень якості надання послуг у сфері здоров'я і вирішить ряд проблем що стосуються нестачі та важкодоступності ряду медобладнання у нашому регіоні. Для нас дуже цінно відчувати таку підтримку у цей нелегкий час".


Паломництво Святими місцями