Лисичанці вигнали священиків УПЦ МП з святкувань звільнення від московитських окупантів
  • Суб, 25/07/2015 - 01:14

24 липня 2015р. у Лисичанську, на Луганщині, на урочистостях з нагоди звільнення Лисичанська від московитських окупантів люди прогнали священиків УПЦ МП. Про це повідомляє інтернет ресурс «Укрінформ».

Того дня Голова Луганської ОДА Георій Тука з бійцями батальйону «Донбас» і жителями міста прибули з квітами до пам'ятного знаку, встановленого на місці загибелі полковника Олександра Радзієвського. Поклали квіти, заспівали Гімн України.

В цей час з'явилося кілька священиків - представників Української православної церкви Московського патріархату. Вони спробували розпочати молебень, але люди стали просити вийти до пам'ятного знаку українського капелана, отця Андрія (УПЦ КП). Коли той з'явився, священики заявили, що не проводитимуть спільний молебень.

Натовп став кричати «Ганьба»!  У ситуацію втрутився Георгій Тука. «Я не допущу релігійних розбратів на Луганщині. Всі церковні заходи тут проводитимуться спільно», - заявив він. Заява не сподобалася священикам МП і під крики натовпу вони залишили захід.

Молебень на місці загибелі українських військовослужбовців відслужив о. Андрій.