Любов і великодушність – це характерні риси християн
  • Пон, 24/06/2013 - 18:37

У неділю 23 червня 2013 р., приймаючи членів добродійної Асоціації Святих Петра й Павла, Святіший Отець наголосив на тому, що характерною рисою християн є, перш усього, милосердна любов, конкретне дбання про ближніх, убогих, слабких та потребуючих.

Папа Франциск висловив подяку цій волонтерській організації, яка від 1971 року розгортає своє служіння в базиліці Святого Петра у Ватикані, діючи в культурній, літургічній, добродійній сферах, а також виховних молодіжних проектах, і до якої належать римські католики, які, крім сімейних та професійних обов’язків, виконують добровільне служіння для Апостольської Столиці.

Святіший Отець відзначив її важливість і те, що до неї належать люди різних поколінь, з’єднаних спільним прагненням давати особливе свідчення християнського життя, служачи Церкві та ближнім, нічого не прагнучи взамін так, як це чинив Ісус Христос, Який служив усім, не чекаючи нагороди. У цьому полягає прекрасна християнська чеснота великодушності. Мати велике серце, розширяти його, з терпеливістю поспішати на допомогу, любити всіх великим серцем, а не малим та дріб’язковим, яке приносить багато шкоди. Папа закликав молитись також і за тих, хто чинить нам зло, щоб також і до них дійшло Боже благословення.

Текст із сторінки http://uk.radiovaticana.va/
 


Паломництво Святими місцями