Махмуд Аббас прибув до Ватикану
  • Суб, 16/05/2015 - 15:05

У суботу, 16 травня 2015 р., Папа Франциск прийняв Президента Палестинської Держави Махмуда Аббаса, який опісля зустрівся з кардиналом П’єтро Пароліном та архиєпископом Полем Ґаллаґером, Державним Секретарем та Секретарем, відповідальним за стосунки з державами Апостольської Столиці.

Під час розмов висловлено велике задоволення з приводу досягнення порозуміння щодо тексту двосторонньої угоди щодо суттєвих аспектів життя й діяльності Церкви в Палестині, яку буде підписано найближчим часом. Далі йшла мова про мирний процес з Ізраїлем, висловивши сподівання на відновлення безпосереднього діалогу між зацікавленими сторонами задля досягнення справедливої та тривалої розв’язки існуючого конфлікту. У контексті ситуації на Близькому Сході, ствердивши важливість боротьби з тероризмом, підкреслено необхідність міжрелігійного діалогу.

Президент Махмуд Аббас склав подяку Главі Католицької Церкви за канонізацію двох черниць арабського походження. Глава Палестинської Держави буде присутній під час канонізаційної Святої Меси, яку Святіший Отець очолить у неділю, 17 травня 2015 р., на площі Святого Петра у Ватикані, показуючи цим жестом, що подія стосується всіх палестинців, християн і мусульман. Загалом, до Вічного Міста прибуло понад дві тисячі паломників з Ізраїлю, Палестини та Йорданії.


Паломництво Святими місцями