«Ми обираємо не особу Президента, а майбутнє нашої держави», – Блаженніший Святослав
  • Птн, 23/05/2014 - 23:35

У суботу, 24 травня, члени Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій разом з представниками влади будуть молитися в соборі Святої Софії Київської. Молитва розпочнеться о 13.00.

Як зазначив Глава Української Греко-Католицької Церкви Блаженніший Святослав (Шевчук), крім того, у всіх храмах і релігійних організаціях відбуватимуться молитовні чування, Божественні Літургії та інші молитовні заходи.

«Аби ми спільно могли стояти перед Божим обличчям і вимолити в Господа Бога Президента, який би був миротворцем для нашої держави і перевів би її через цей непростий період і послужив фактором стабілізації, заспокоєння українського суспільства», – сказав Предстоятель УГКЦ.

Глава Церкви закликає всіх віруючих людей обов’язково взяти участь у виборах і по совісті проголосувати. «Вибори відбуваються в дуже драматичних обставинах нашої країни. В історичний момент України, коли ми обираємо не особу Президента, а майбутнє нашої держави», – наголосив Блаженніший Святослав.

Він вкотре підкреслив, що Україна сьогодні, як ніколи, потребує легітимно обраного Президента.

Він також закликав усіх в жодному разі не піддаватися корупції і не голосувати за тих, хто намагається підкупити виборців. Бо корупція, пояснює Глава Церкви, – ознака духовної хвороби. «І якщо той чи інший кандидат хворіє на цю недугу, то йому не можна довірити майбутнє країни», – вважає Блаженніший Святослав.

Тож, він просить застановитися над відповідальністю такого кроку як віддати свій голос за того чи іншого кандидата.

Департамент інформації УГКЦ


Паломництво Святими місцями

Добровільний внесок
вкажіть суму пожертви

  грн/місяць