"Ми потребуємо допомоги від Західних країн", - владика Венедикт Алексійчук про Україну з Ватикану
  • Втр, 03/03/2015 - 22:03

"Ми маємо розмовляти разом, як друзі, це дуже важливо для нашого Папи зараз. Він відкритий для всіх. Він хотів вияснити ситуацію, яка є зараз в Україні."

Про це в інтерв'ю під час зустрічі католицьких єпископів Східного і Західного обрядів із Папою Франциском у Ватикані сказав владика Венедикт Алексійчук, єпископ-помічник Львівської архиєпархії УГКЦ.

 "Дуже складно в цій непростій ситуації знайти найкраще рішення, - продовжує владика, - думаю, що ми маємо розмовляти, дискутувати разом і в групах: група з Росії, група з України". Владика наголошує, що складно також знайти найкращий спосіб у вирішенні, але "я вважаю, що Бог має цей найкращий шлях, спосіб. Бог приготував певне рішення, а ми маємо молитися, маємо зустрічатися і знайдемо рішення", - переконаний єпископ.

Про наслідки війни на Сході, владика Венедикт каже як про гуманітарну катастрофу. "Я думаю, що ми матимемо певну гуманітарну катастрофу, оскільки люди на Сході не мають достатньо їжі, чи пиття. Ми потребуємо допомоги від Західних країн", - продовжує делегат УГКЦ.

У розмові єпископ-помічник поділився своїми враженнями від попередньої зустрічі з Папою. "Він як батько з дітьми. Я зустрів його два роки тому. Але те, що відчуваю, це ніби я зустрів його вчора", - ділиться єпископ.

Нагадаємо, що 20 лютого 2015 року Папа Франциск прийняв у Ватикані єпископів візантійського і латинського обрядів з України. Зустріч відбулася в рамках візиту до Ватикану «Аd limina Apostolorum», що у перекладі з латинської мови означає «До апостольських порогів», яка тривала від 16 до 21 лютого.

Іванна Рижан

 


Паломництво Святими місцями

Добровільний внесок
вкажіть суму пожертви

  грн/місяць