Міністр закордонних справ України відвідав греко-католицький храм у Вільнюсі
  • Втр, 15/01/2019 - 13:46

10 січня 2019 року Міністр закордонних справ України Павло Клімкін розпочав свій робочий візит до Литовської Республіки з відвідання Української греко-католицької церкви Пресвятої Трійці м. Вільнюса.

Відбулася дружня зустріч п. Павла Клімкіна з активом української громади м. Вільнюса, учнями українського класу міжнародної школи «Вільнюський литовський дім», які прибули до Литви з підконтрольної Уряду України території у Донецькій та Луганській областях, та повний учбовий рік навчаються у Литві за підтримки Уряду Литовської Республіки. У зустрічі взяли участь Посол України в ЛР Володимир Яценківський з дружиною та представники МЗС ЛР.

Відбулася молитва за Україну, яку провів отець-настоятель Вінкентій Пелих, ЧСВВ, а також оглядова екскурсія по церкві та території василіянського монастиря св. Йосафата, де вона розташована.

Міністр оглянув також тематичні фотовиставки, які, за сприяння Посольства України в Литві, було підготовлено та розміщено у будівлі Церкви до Дня Збройних Сил України: «Віра в умовах бойових дій» та «Світ, що ми захищаємо».

Західне бюро «Живого ТБ» за матеріалами https://osbm.in.ua


Паломництво Святими місцями

Добровільний внесок
вкажіть суму пожертви

  грн/місяць