“Мир треба випросити в Бога витривалою молитвою”, – владика Богдан (Дзюрах)
  • Суб, 30/04/2016 - 10:51

Цими днями владика Богдан (Дзюрах) та отець Любомир Яворський із пасхальною місією відвідують військових, що перебувають на Сході України. Разом з українськими бійцями вони моляться за мир в Україні та готуються до святкування світлого свята Воскресіння Христового.

Владика Богдан розповів, що під час цієї поїздки хоче висловити особливу подяку українським бійцям за їхнє служіння Батьківщині та спільно помолитися за мир на рідних землях: “Уже майже два роки наші думки і серця скеровані на схід, де вирішується доля України. Хоча солдати захищають нашу державу, воюють за неї, але мир дає Бог. І цей мир треба випросити у Нього витривалою молитвою”.

Під час зустрічей владика Богдан і о. Любомир передають їм слова вдячності, солідарності й близькості від людей з України та інших країн. Також привезли великодні паски, які напередодні освятив Блаженніший Святослав, та інші дарунки. Зокрема, передали листівки із запевненням про щоденну молитву в рамках акції “Молюся за тебе повсякчасно”, які поступають десятками тисяч з України, Європи і навіть Північної Америки.

Отець Любомир зазначив, що організація необхідних продуктів до великодніх свят стала можливою завдяки акції “Великодній кошик воїнові”, проведеній напередодні. Так, на Великдень капелани УГКЦ привезуть військовим 12 тисяч пасок.

Загалом упродовж Страсного тижня та Великодніх свят на території бойових дій служитимуть 18 військових капеланів УГКЦ.

Департамент Патріаршої курії УГКЦ
у справах душпастирства силових структур України