Митрополит Ігор: «Потрібно звертатися до Господа, щоб навчив нас молитися, насамперед, глибоко духовно, віддаючись Йому у руки»
  • Суб, 22/08/2015 - 13:30

На цьому наголосив Високопреосвященний владика Ігор, Архиєпископ і Митрополит Львівський під час своєї проповіді 22 серпня 2015 року в Архикатедральному Соборі святого Юра (м. Львів, пл. св. Юра, 5). Митрополит звершив Архиєрейську Божественну Літургію та Чин поставлення у диякони піддиякона Володимира Пендзея.
 
«Успіх молитви, не згадуючи інших умов, буде залежати на тому, щоб ми проганяли принагідні думки, а залишалися на молитві наставленні на особливе з’єднання духом із Господом. Людина не стійка у своєму зосередженні, тому необхідні певні зусилля, щоб тримати на контролі свій духовний світ. У такому випадку потрібно звертатися до Господа, щоб навчив нас молитися, насамперед, глибоко духовно, віддаючись Йому у руки» – запевнив Митрополит.
 
У своїй проповіді, також, Архієрей звернувся до новопоставленого диякона Володимира: «Закликаємо нашого диякона, щоб віддав своє життя цілковито в руки Бога, довірився Йому, щоб можна сказати про нього, як у свій час Господь виразився про Калева, син Єфунне, що “він вірно йшов слідами за Господом” (Втор. 1, 36). Хай Пресвята Богородиця береже тебе, наш гідний дияконе, на усіх дорогах життя».
 
По завершенні Архиєрейської Божественної Літургії, на згадку про цю подію, було зроблено спільну світлину Митрополита разом із новопоставленим дияконом та присутніми священнослужителями.


Паломництво Святими місцями