Митрополит Іван (Мартиняк) закликав до молитви, щоб подолати імперське зло
  • Чтв, 10/04/2014 - 17:00

Якщо ми всі молитимемося у церквах, удома, якщо будемо вірні нашій Церкві і будемо разом, то ніхто нічого нам не заподіє, бо з нами буде Бог. У цьому переконує Архиєпископ і Митрополит Перемишльсько-Варшавський Іван (Мартиняк) у своєму відеозверненні на Страсний тиждень.

Архиєпископ Іван відзначив, що український народ і всі вірні Української Греко-Католицької Церкви у час Великого посту в особливий спосіб відчувають біль, великий смуток з приводу того, що відбувається в нашій Батьківщині.

«Маємо в церквах фотографії Небесної сотні. Люди моляться за упокій їхніх душ. Маємо сотні поранених і сотні загиблих. І маємо наскоки зла, ненависті, брехні на наш народ з боку імперії, яка хоче розколоти і знищити нашу державу», – зауважив Митрополит.

За його словами, крім того щоб боронитися всіма доступними нам способами, ми мусимо ще й молитися до Господа Бога, відроджувати свою духовність через сповідь і причастя.

 

Архиєрей зазначає, що те, що діється в Україні, є «гріхом ненависті й брехні». «Тому треба просити, щоб Ісус навернув і показав милосердя тим, які чинять наступ, щоб дав терпеливість нашим людям, українцям, які бороняться як уміють. І щоб дарував усім людям своє велике милосердя з того хреста, на якому Його розп’яли, бо з нього пливе велика сила», – сказав Архиєпископ Іван.

«Безперервно має лунати наша молитва до святого Розп’яття. Бо Божий Син помер за всіх нас і Він хоче всіх нас мати коло себе. Саме Він допомагає нам подолати наші гріхи», – закликав Митрополит Іван (Мартиняк).

Департамент інформації УГКЦ


Паломництво Святими місцями

Добровільний внесок
вкажіть суму пожертви

  грн/місяць