Митрополит Львівський презентував три книги проповідей
  • Птн, 27/12/2013 - 01:01

26 грудня 2013 року о 15:00 у Львівській духовній семінарії Святого Духа (м. Львів, вул. Хуторівка, 35) відбулась презентація книг Високопреосвященного владики Ігоря, Архиєпископа і Митрополита Львівського.
 
Архиєрей презентував три книги: «Слово Гоподнє живе та діяльне», збірка проповідей, що побачила світ у 2009 році; «Духовне слово» Том І, 2002 -2007 рр. Видавничий відділ «Артос», 2012 та «Духовне слово» Том ІІ , 2008 -2011 рр. Видавничий відділ «Артос», 2013.
 
Під час презентації про деякі аспекти творчості Митрополита мали слово: Іван Паславський, кандидат історичних наук, провідний науковий співробітник Інституту українознавста ім. Івана Крипякевича НАНУ, з доповіддю «Історико-пасторальний огляд» та Степан Павлюк, доктор історичних наук, академік НАНУ, директор Інституту народознавства у Львові, який підготував «Суспільний огляд духовних писань Митрополита Львівського Ігоря Возьняка».
 
Доповідачі підкреслили значущість творчої праці Митрополита, наголошуючи водночас, що це вияв ревного душпастирства. За їхніми словами, це підтвердження того, що Церква підтримує суспільство у всіх його добрих починаннях.
 
До присутніх звернувся й сам автор – владика Ігор. Він щиро поділився нелегким, але радісним творчим процесом написання книг і заохотив пресвітерів Львівської архиєпархії до написання подібних праць. 

Модератор презентації д-р Михайло Перун, директор фундації «Андрей» і викладач УКУ, розповів про особливості цих трьох книг, зокрема про цікаве укладення проповідей за датою і місцем.
 
Насамкінець усі охочі могли переглянути чи придбати книги Високопреосвященного владики Ігоря та запізнатися з його творчою й душпастирською працею.

Джерело: www.ugcc.lviv.ua