Митрополит Львівський закликав священнослужителів до активного душпастирського служіння у військових структурах України
  • Втр, 18/03/2014 - 14:16

Високопреосвященний владика Ігор звернувся до священнослужителів Львівської архиєпархії щодо духовної підтримки Збройних Сил України та інших військових формувань.

 

Підтримуючи ініціативу Преосвященнішого Владики Михаїла, керівника Департаменту Патріаршої Курії УГКЦ у справах душпастирства силових структур України, Високопреосвященний владика Ігор, Архиєпископ і Митрополит Львівський, у своєму зверненні закликав капеланів та всіх охочих священнослужителів Львівської архиєпархії до активного душпастирського служіння у військових та правоохоронних структурах України на теренах Львівської архиєпархії, або для супроводу військ у місцях виконання бойових завдань.

 

«У цей непростий час для нашої Держави, — пише владика Ігор у своєму зверненні до священнослужителів Львівської архиєпархії, — звертаюся до Вас у справі капеланського служіння для особового складу Збройних Сил України та інших військових формувань».

 

Далі владика наводить інформацію, що до душпастирської опіки військових та правоохоронців на даний час залучено 57 священиків з усіх єпархій та екзархатів УГКЦ.

 

Однак, на переконання ієрарха цієї кількості душпастирів замало у ситуації, яка склалася, коли оголошена мобілізація і проводиться збільшення кількості військових структур, потреба у капеланах зросла. Тому єпископ пригадує душ пастирям: «Для того, щоб могти виконувати це служіння, необхідно бути громадянином України та мати досвід військової служби».

 

Для належної координації праці, усіх охочих священнослужителів Львівської архиєпархії Митрополит Львівський закликає зголошуватися до о. Степана Суса, Синкела у справах капеланства Львівської архиєпархії.

Джерело: http://www.ugcc.lviv.ua/


Паломництво Святими місцями

Добровільний внесок
вкажіть суму пожертви

  грн/місяць