Митрополит Онуфрій наказав усім єпархіям поминати Патріарха Кирила
  • Нед, 14/12/2014 - 12:05

Митрополит Онуфрій (Березовський) зобов’язав священнослужителів УПЦ (МП) під час Богослужінь поминати «отца и великого господина» Патріарха РПЦ Кирилла.

Таке розпорядження він видав у п’ятницю, 12 грудня, повідомляє на свої своїй Фейсбук-сторінці громадсько-церковне об’єднання «За Єдину Помісну Церкву».

«Ви знаєте, що одним з проектів нашої спільноти було телефонне дослідження єпархій та запити єрархів, чи не планують вони зупинити поминати Патріарха Кирила. Патріарх країни ворога, який дозволяє духово освячувати агресію поминається в українських церквах, яко отець та великий господин. Це відкликалося болем у нашої пастви», - йдеться у повідомленні.

У кожній єпархії представникам об’єднання «За Єдину Помісну Церкву» відповідали, що поминати Кирила чи ні, залежить лише від волі Митрополита Онуфрія.

«Але від сьогодні цей наш проект згорнуто, - пишуть вони. - Вчора Митрополит Онуфрій на зборах наказав всім єрархам поминати Патріарха РПЦ. Це нам стало відомо з достовірних джерел.

Тобто ми маємо поминати Патріарха тих, хто приїждждає вбивати наших братів, хто дозволяє освіячувати зброю, якою нас вбивають як великого господіна та отця.

Так вирішив Митрополит Онуфрій».


Паломництво Святими місцями

Добровільний внесок
вкажіть суму пожертви

  грн/місяць