Міжнародна Мішана комісія з богословського діалогу між Римо-католицькою Церквою та Православною Церквою завершила свою зустріч
  • Пон, 19/11/2018 - 14:09

13-17 листопада 2018 року, у Бозе (Італія), провели зустріч Координаційного комітету Міжнародної Мішаної комісії з богословського діалогу між Римо-Католицькою Церквою та Православною Церквою, за спів-головування Кардинала Курта Коха, Президента Папської ради зі сприяння єдності християн, та Архиєпископа Тельміського Йова (Гечі), Константинопольський Патріархат.

Присутніми на зустрічі були десять католицьких представників і дев’ять православних від різних Церков. Членів Комітету гостинно прийняла Чернеча Спільнота з Бозе. Під час відкриття зустрічі Засновник спільноти, Брат Енцо Б’янкі та Пріор, Брат Лучяно Манікарді привітали учасників і запевнили у молитовній та практичній підтримці з боку спільноти праці Комітету.

Комітет досліджував робочу версію тексту, під назвою «Примат і Синодальність у Другому тисячолітті та сьогодні», який приготувала мішана підкомісія. Координаційний Комітет дасть свою оцінку відредагованій версії робочого тексту на своїй наступній зустрічі, котра запланована на листопад 2019 року.


Паломництво Святими місцями

Добровільний внесок
вкажіть суму пожертви

  грн/місяць