Монахи-студенти запрошують франківців на різдвяну виставу
  • Срд, 30/01/2019 - 09:18

Виставу вже презентували в кількох містах України.

Монаший театр "В каптурах" Василіянського інституту філософсько-богословських студій ім. митрополита Йосифа Велямина Рутського презентує цікаву різдвяну виставу, яка стосується вибору добрих пріоритетів і не тільки. Режисер постановки - Дмитро Бартков.

Мешканці Івано-Франківська зможуть переглянути виставу «Різдвяна лихоманка» 3 лютого в приміщенні Обласної філармонії (вул. Леся Курбаса, 3). Початок о 16:00 год. Вхід вільний.

Сюжет вистави охоплює історію однієї сім’ї, яка традиційно в останній момент готується до Святої вечері. Ситуація ще більш напружена, бо в гості має прийти священик. А отець в свою чергу, в останній момент готується до різдвяної проповіді. В суєті цієї підготовчої «лихоманки» усі забувають про зламаного життям чоловіка, який намагається з кимось поділитися трагедією свого життя, але марно. Тому чоловік замерзає на вулиці самотній. В останню мить приходить ангел, та чи вдасться йому щось змінити…?

Запрошуємо на прем’єру вистави у різних містах і селах України, куди вирушать ченці, щоб поділитися з усіма охочими радістю новонародженого Христа. 

За матеріалами osbm.in.ua


Паломництво Святими місцями

Добровільний внесок
вкажіть суму пожертви

  грн/місяць