Мощі св. Івана Павла ІІ виставлять до почитання у храмі Різдва Богородиці вже цієї суботи
  • Чтв, 23/06/2016 - 12:03

З нагоди 15-річного ювілею візиту Папи Івана Павла ІІ до Львова, у суботу, 25 червня, у храмі Різдва Богородиці на Сихові (проспект Червоної Калини, 70) можна буде помолитися біля часточки мощей св. Івана Павла ІІ.

Святиню виставлять для почитання під час вечірні о 19.00 год. Привезуть її до Львова з Кракова з благословення кардинала Станіслава Дзівіша, багатолітнього особистого секретаря Папи Івана Павла ІІ.

«Тіло людини залишається храмом Духа Святого. Через почитання часточки мощей св. Папи ми зможемо бути поруч з людиною, яка була духовно наближена до Господа і вела нас дорогою істини. Крім того, ми будемо вчитися з його навчань, його слова і просити в нього ласки любити Бога так, як він це робив. Іван Павло ІІ закликав не боятися. Зокрема не боятися бути святими, змагатися за правду. Це єдиний шлях, яким має йти християнин» – зазначає о. Орест Фредина, настоятель храму Різдва Пресвятої Богородиці.

Відзначення 15-літнього ювілею від часу приїзду Папи продовжиться і  у неділю, 26 червня, об 11.00  год.у церкві Різдва Богородиці на Сихові розпочнеться Архиєрейська Божественна Літургія, яку очолить владика Венедикт.  Також в рамках святкування, на площі перед храмом відбудеться показ фільмів присвячених святому Папі та його візиту до України (відеокатехеза), передбачена також загальнорозважальна програма для дітей.