Найпопулярніше

 • 6 Червень 2022 (09:23)

  Бути християнином означає бути членом спільноти, Церкви як єдності, яку творить Дух Святий. Він оздоровлює рани людських стосунків. Ми знаємо, що сучасна культура з її крайнім індивідуалізмом часто відокремлює людину від людини, приносить їй самотність. Натомість Дух Святий, який впроваджує віруючу людину у спільноту, долає ту самотність. Про це сказав Отець і Глава УГКЦ Блаженніший Святослав у щоденному воєнному зверненні у 102-й день війни росії проти України.

 • 6 Червень 2022 (09:25)

  Папа Франциск звернувся із закликом з нагоди 100 днів від початку широкомасштабної агресії проти України, закликавши до справжніх переговорів і спинити моторошне знищення міст і сіл.

 • 6 Червень 2022 (09:28)
  Серед 160 дітей, з якими Папа Франциск зустрівся в рамках ініціативи «Дитячий притвор», були біженці з України, які запросили його відвідати їхню батьківщину. Папа запевнив, що хоче це зробити, як тільки це стане можливим.

  «Мене звати Захар, я – з України. Я не маю запитання, але радше прохання: чи Ви можете поїхати в Україну, щоби врятувати всіх дітей, які там страждають?». Таке запитання Папі Францискові поставив один із учасників зустрічі, що в суботу, 4 червня 2022 р., відбулася на внутрішньому подвір’ї Апостольського палацу у Ватикані.

 • 6 Червень 2022 (09:31)
  Перебуваючи з п’ятиденним візитом в Румунії, Префект Конгрегації Східних Церков відвідує структури та організації, що надають підтримку тим, хто втікає від війни в Україні, передавши не тільки вітання і подяку від Папи Франциска, але також конкретну матеріальну допомогу. Він також побував в Україні, відвідавши Солотвино Закарпатської області.
 • 6 Червень 2022 (09:36)

  У цих обставинах нам дуже важливо розуміти, хто є свій, а хто – чужий, де є можливість пізнати істинного живого Бога, де є ті свої, нам дуже важливо розкрити спільноту Христової Церкви в житті нашого народу. Бо так багато приходить чужинців, які видають себе за своїх... Про це сказав Отець і Глава Української Греко-Католицької Церкви Блаженніший Святослав у 7-му неділю після після Пасхи, Святих Отців Першого Вселенського Собору, у Патріаршому соборі Воскресіння Христового, що в Києві.

 • 6 Червень 2022 (12:06)

  Щонайменше 50 осіб, серед них жінки і діти, загинули в неділю під час замаху на католицький храм у штаті Ондо на південному заході Нігерії.

  «Молюсь за жертв цього нападу – болючого випадку під час Літургії», - зазначив Папа Франциск.

  Місцеві нігерійській ЗМІ повідомили, що нападники стріляли у вірних і підірвали в храмі вибухові пристрої. У лікарні м. Ово повідомили про щонайменше 50 смертельних жертв. Наразі нападників і їхніх мотивів не встановлено.

 • 7 Червень 2022 (11:06)

  Ми молимося також за наших ворогів, за те, щоб вони не висушували своєї душі злочинами проти українського народу. Ми молимося за благодать Духа Святого для всіх людей. Про це сказав Отець і Глава УГКЦ Блаженніший Святослав у щоденному воєнному зверненні у 103-й день війни росії проти України.

 • 7 Червень 2022 (11:08)

  У столиці Лівану місті Бейруті відбулася беатифікація мучеників капуцинів, які 1915 і 1917 року були вбиті з ненависті до віри в тогочасній Османській імперії.

   

  о. Тимотей Т. Коцур, ЧСВВ – Ватикан

 • 7 Червень 2022 (11:10)

  У серії матеріалів «Малі історії Великої війни» ми вже розповідали про місця, які стали прихистком для сотень внутрішньо переміщених осіб. Наталя Рибка-Пархоменко ділилася з нами досвідом організації воєнного хостелу «Лесь Курбасʼєтр», Олег Галайдич – розповідав про життя у таких прихистках. Але кожна нова розмова знову і знову показує нам неповторність життєвих історій і єдність наших людей у прагненні допомогти.

 • 7 Червень 2022 (12:04)
  В інтерв’ю для Радіо Ватикану – Vatican News Єпископ Харківсько-Запорізької римо-католицької дієцезії Павло Гончарук розповів про гуманітарну ситуацію в регіоні, про соціальне та душпастирське служіння в умовах війни та поділився своїм досвідом спілкування і підтримки тих, хто пережив страждання. «Господь дуже близько нас і Він стоїть навіть не за крок, Він просто обійняв нас і притуляє до Себе, треба тільки відчитати і розпізнати цю присутність Бога», – наголошує він.
   
 • 7 Червень 2022 (12:10)

  Церква святих мучеників Сергія і Вакха та Жировицькoї ікони Пресвятої Богородиці в Римі і «Патріарший двір» на площі Мадонна дей Монті, 3 є найстаршою власністю України за кордоном. У 1638 року Папа Урбан VIII (1623 – 1644) передав цей будинок як паломничий дім і як осідок прокуратора-апокризіарія Київської Митрополії у Римі.

 • 7 Червень 2022 (12:15)
  Науково-дослідницька співпраця з клінікою Джемеллі та Університетом «Ла Сап'єнца» в Римі є запорукою високого рівня медичних студій у Люблінському католицькому університеті, які розпочнуться в найближчому часі, – зазначив ректор Люблінського католицького університету, о. проф. д-р. Мирослав Калиновський. У понеділок, 6 червня 2022 року, в Римі, Люблінський католицький університет підписав угоду про співпрацю з Університетом «Ла Сап'єнца» та клінікою Джемеллі.
 • 7 Червень 2022 (12:32)

  У суботу, 11 червня, о 15:00 в кінотеатрі «Ліра», що на Львівській площі, відбудеться спецпоказ художнього фільму «Вірити». Передбачена також творча зустріч з авторами фільму.

  Квиток коштує 60 гривень, його можна придбати на сторінці кінотеатру

 • 7 Червень 2022 (12:58)

  У Ватикані більше не вимагатимуть показувати «паспорт здоров’я» особам, які хочуть зайти на його територію. Окрім того, вже не буде обов’язковим носити захисну маску.

 • 7 Червень 2022 (13:19)

  За поданням групи Європейських консерваторів та реформаторів, Європейський Парламент проведе дебати на тему переслідуваних християн у Нігерії. Дебати заплановані на середу по полудні.

  Подання у понеділок вніс євродепутат Томаш Поремба з PiS.

 • 8 Червень 2022 (16:13)

  У столиці Великобританії Лондоні (район Стратфорд) засновано нову парафіяльну громаду українців-греко-католиків.

  Про це повідомляється на фейсбук-сторінці катедрального храму Лондонської єпархії Пресвятої родини.

 • 8 Червень 2022 (16:16)
  Розмова Ісуса з Никодимом, що належав до Синедріону, була в центрі уваги роздумів Папи Франциска під час чергової загальної аудієнції.
 • 8 Червень 2022 (16:18)

  Сьогодні Україна в болях. Україна плаче і страждає, Україна поранена. Але ми просимо Духа Святого, щоб наш біль, наші страждання Він перетворив на страждання задля надії. Про це сказав Отець і Глава Української Греко-Католицької Церкви Блаженніший Святослав у своєму щоденному воєнному зверненні на 105-й день кривавої війни росії проти України.

  Хоча вся лінія фронту є у вогні, відзначає Предстоятель, але наші воїни, завдяки яким ми бачимо світло сонячне цього ранку, показують чудеса мужності. Українська душа, українська сила зміцнюється і перемога наближається.

 • 8 Червень 2022 (16:20)

  У вівторок, 7 червня, Отець і Глава УГКЦ Блаженніший Святослав передав дві карети швидкої допомоги Ірпінському військовому госпіталю Збройних сил України.

  Автомобілі, які придбали французька організація L’Œuvre d’Orient та українці з іспанських міст Марбелья, Сан Педро і Естепона, Глава Церкви передав начальнику госпіталю Кіху Андрію Юрійовичу.

 • 8 Червень 2022 (16:23)

  Через Державного Секретаря Святого Престолу кардинала П’єтро Пароліна Папа Франциск надіслав на руки місцевого єпископа телеграму співчуття з приводу нападу на храм, що стався в неділю на південному заході Нігерії.

Сторінки

Паломництво Святими місцями

Добровільний внесок
вкажіть суму пожертви

  грн/місяць