Найпопулярніше

 • 20 Лютий 2023 (11:15)

  Скільки молодих людей закінчують вищі навчальні заклади за спеціальністю, яку потім покидають, занедбують і працюють цілком за іншою. Тож дуже важливо допомогти молодій особі обрати саме той фах, до якого кличе її Господь. Про це сказав Отець і Глава Української Греко-Католицької Церкви Блаженніший Святослав у щоденному зверненні у 361-й день великої, жорстокої, повномасштабної війни, яку російський окупант і агресор приніс на нашу землю.

 • 20 Лютий 2023 (11:19)

  Голова Єпископської Конференції Польщі звернувся із закликом провести день молитви за справедливий мир в Україні, а в першу неділю Великого Посту – фінансову збірку для допомоги постраждалим від війни.

 • 20 Лютий 2023 (11:27)

  19 лютого 2023 року, у М’ясопусну неділю, Отець і Глава Української Греко-Католицької Церкви Блаженніший Святослав очолив у Патріаршому соборі Воскресіння Христового в Києві Архиєрейську Божественну Літургію з Чином архиєрейської хіротонії нового єпископа-помічника Київської архиєпархії владики Андрія Хім’яка.

  Співсвятителями стали владики Богдан Дзюрах, апостольський екзарх для українців у Німеччині та країнах Скандинавії, та Степан Сус, єпископ Курії Києво-Галицького Верховного Архиєпископа.

 • 20 Лютий 2023 (11:28)
  Виклик Ісуса, який полягає у тому, щоби вийти за рамки утилітаристського розуміння любові, був у центрі уваги недільної проповіді Папи Франциска.
 • 20 Лютий 2023 (11:32)

  Місія у Загребі — церковна громада українців візантійського обряду, створена з ініціативи та благословення правлячого єпископа Крижевецької єпархії для вірних візантійського обряду (Хорватія) владики Мілана Стіпіча декретом № 2/2023 від 4 січня 2023 року.

  Місія заснована для душпастирської опіки українців, які проживають у Хорватії через акт повномасштабного воєнного вторгнення росії до України.

 • 20 Лютий 2023 (12:49)

  В суботу в Лос-Анджелесі застрелили єпископа Девіда О’Коннелла. Він був відомим у своїй єпархії впродовж багатьох років, перш за все через його служіння мігрантам, вбогим та жертвам збройного насильства.

  69-річному єпископу вистрелили в торс, він помер на місці. Вбивство відбулось в одному із будинків по Janlu Avenue у Асьєнда-Гайтс округу Лос-Анджелес близько 13:00 місцевого часу. Коли стало відомо про смерть єпископа і поліція оточила місце злочину, численні вірні зібрались на молитву поруч.

 • 20 Лютий 2023 (12:53)

  Скеровуючи свою думку до людей, які страждають від стихійних лих, від війн та від бідності і несвободи, Папа Франциск побажав, аби наша любов була уважною та конкретною.

  Нехай наша милосердна любов буде конкретною. Із таким закликом Папа Франциск завернувся наприкінці недільної зустрічі з паломниками, яка відбулася опівдні, 19 лютого 2023 року. Присвятивши своє повчання роздумам про вимогливість Христової любові, після проказування молитви «Ангел Господній» він додав, що «любов Ісуса вимагає, аби ми дозволили на те, щоби нас торкнулися ситуації тих, хто переживає випробування».

 • 20 Лютий 2023 (19:27)

  «Слава Великому Богу, який полюбив мене, ще перед моїм зачаттям, який привів мене у світ і подарував мені добрих і люблячих батьків», — такими словами розпочав своє подячне слово нововисвячений єпископ-помічник Київської архиєпархії УГКЦ владика Андрій Хім’як на закінчення своєї єпископської хіротонії.

 • 20 Лютий 2023 (19:28)
  Папа Франциск дав інтерв’ю для телепрограми «Подорожі серця», що вийшла на італійському телебаченні, приурочена до 10-річчя його понтифікату.
 • 20 Лютий 2023 (19:32)

  На окупованій частині Запорізької області або насильно роздають російські паспорти і тоді чоловіків примусово мобілізовують до російського війська і кидають на лінію фронту, або цілі сім’ї виганяють із дому. Відбуваються такі ж масові депортації, як у сталінські часи. Про це сказав Отець і Глава Української Греко-Католицької Церкви Блаженніший Святослав у щоденному зверненні у 362-й день повномасштабної війни росії проти України.

 • 20 Лютий 2023 (19:34)
  Зустрічаючись із одним із благодійних товариств своєї дієцезії, Папа Франциск поділився думками про таємницю християнського життя та служіння милосердної любові.
 • 20 Лютий 2023 (19:38)

  Сьогодні Блаженніший Святослав, Глава і Отець УГКЦ, провів зустріч онлайн із ватиканістами — представниками різних міжнародних видань, акредитованих при Святому Престолі (Ватикані). Зустріч була присвячена річниці повномасштабної російської агресії проти України та підсумкам душпастирського служіння Церкви в умовах війни.

 • 20 Лютий 2023 (19:48)

  Звернення єпископів Римсько-Католицької Церкви в Україні на початок Великого Посту.

  Дорогі Брати у Священстві!

  Богопосвячені особи!

  Возлюблені Брати і Сестри!

 • 21 Лютий 2023 (14:03)

  Британський суд виправдав отця Шона Гофа, якого заарештували за мовчазну молитву біля абортивного центру. Подібний вердикт було винесено у справі Ізабель Воган-Спрус, також судимої за “молитву-злочин”.

  Бірмінгемський суд визнав священика невинним у порушенні «буферної зони» т.зв. абортивної «клініки» та «залякуванні» клієнтів цього закладу, хоча він на той час був… закритим. “Вина” о. Гофа полягала в тому, що він стояв перед абортарієм з табличкою «молитва за свободу слова» в знак солідарності з людьми, репресованими за те, що молилися і захищали життя зачатих.

 • 21 Лютий 2023 (14:05)

  ЗАКЛИК

  Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій

  до Загальнонаціонального посту і молитви 24 лютого

  Добігає перший рік від віроломного повномасштабного вторгнення росії до України. Нажаль нині ми бачимо, що новини говорять нам про великий наступ росії та мобілізацію військ для повторного масштабного нападу на Україну. Всі ці події набувають свого апогею з наближенням річниці відкритого воєнного вторгнення – 24 лютого. Саме на цей день передбачають якусь нову військову операцію та масований ракетний обстріл. 

 • 21 Лютий 2023 (14:31)
  Скоро розпочнеться період Великого посту. Літургія Попільної Середи закликає нас до навернення і покаяння, щирого покаяння, яке є не лише виконанням якихось наших зовнішніх зречень, але справжнім зверненням серця до Бога, який бачить те що приховане. Нехай у цій сорокаденній мандрівці пустелею наших сердець нас супроводжують кілька роздумів про св. Йосифа папи-емерита Бенедикта XVI, якими він ділився у різні часи свого служіння.
 • 23 Лютий 2023 (10:59)

  Під час середової зустрічі з паломниками Папа Франциск звернувся з окремим закликом, приуроченим до сумної річниці початку широкомасштабної війни в Україні.

  «Дорогі браття й сестри, післязавтра, 24 лютого, сповниться рік від вторгнення в Україну, рік від початку цієї абсурдної та жорстокої війни, сумна річниця», – нагадав Папа Франциск, промовляючи до паломників, які в середу, 22 лютого 2023 р., брали участь у загальній аудієнції, що відбувалася в залі Павла VI у Ватикані.

 • 23 Лютий 2023 (15:36)

  Божественною Літургією в латинському обряді 21 лютого в базиліці Святого Андрія делла Валле розпочався Тиждень молитов за Україну в Римі. Молитовний тиждень, приурочений сумній події першої річниці несправедливої російської агресії проти України, зініціювали Посольство України при Святому Престолі та Суверенний мальтійський орден у співпраці з Апостольським екзархатом для українців-католиків візантійського обряду в Італії.

 • 23 Лютий 2023 (15:37)
  У своїй проповіді з нагоди Попільної середи Святіший Отець застеріг від замкнутості на собі, закликаючи до оновлення стосунків з Богом та з тими, яких Господь поставив поруч з нами.
 • 23 Лютий 2023 (15:40)
  Під час прес-конференції у Римі «Caritas Internationalis» підсумував надану допомогу українцям, які постраждали внаслідок лиха війни.

  Протягом року повномасштабної війни в Україні Конфедерація «Карітас» невтомно працювала над наданням гуманітарної допомоги більш ніж 5,3 мільйонам людей, які потерпіли від насильства та руйнувань. Про особливості наданої підтримки йшлося 22 лютого 2023 р., під час прес-конференції у Римі, організованою «Caritas Internationalis».

Сторінки

Паломництво Святими місцями