На «Молитовний Майдан» у Зарваниці зійшлося більше 10 тисяч молодих людей
  • Нед, 20/07/2014 - 19:23

Таке число молоді стало несподіванкою й для самих організаторів. Молоді прочани не тільки заповнили трубуни Співочого поля, а й розмістилися на землі просто перед сценою.

А все заради молодіжного «Молитовного Майдану» - духовно-патріотичної програми, яку у ніч проти 20 липня підготувала комісія у справах молоді Тернопільсько-Зборівської архиєпархії УГКЦ з нагоди Всеукраїнської та молодіжної прощі до Зарваниці.

Зважаючи на ситуацію в Україні, концерт не був розважальним. Акцент було зроблено на потребі молитви за Україну в часі війни, вмінні вірити та покладатися на Бога та заклику до мобілізації, в першу чергу, духовних сил кожної молодої людини. Власне, до цього закликав у привітальному слові о. Орест Павліський, голова комісії у справах молоді Тернопільсько-Зборівської архиєпархії.

Співорганізатор Роман Демуш, повідомляє, що на початку концерту всі артисти вийшли на сцену та спільно із молоддю заспівали пісню «Боже великий єдиний». Відтак духовні пісні «Молитовного Майдану» представили виконавці, що пройшли попередній відбір-кастинг, а це гурт «Глорія» (м. Тернопіль), гурт «Елегія» (м. Тернопіль), «Молода Просвіта» (м. Бурштин), Ірина Галущак (с. Завалів, Підгаєцький р-н), гурт «Глорія» (Івано-Франківська духовна семінарія).

У середині програми отець Констянтин Пантелей, в’язничний капелан та відповідальний за душпастирство ув’язнених в УГКЦ, говорив про засуджених людей та як кожен християнин повинен до них ставитися.

Далі слідувала патріотична програма від гурту «Тріода» й духовно-молитовна програма від молодіжного християнського гурту «Кана». Колективи викликали найбільше оплесків з трибун.

Зустріч молоді на Співочому полі, яка вже традиційно відбувається у Зарваниці в рамках творення Єдиного Молодіжного Простору, стала своєрідним продовженням з'їзду молоді УГКЦ «Вітер На-Дії», який напередодні відбувся у Львові.

о. Олег ХАРИШИН,

керівник прес-служби архиєпархії

світлини Володимира Волянюка


Паломництво Святими місцями

Добровільний внесок
вкажіть суму пожертви

  грн/місяць