Національний тиждень сім’ї в Бразилії
  • Втр, 11/08/2015 - 12:35

Під гаслом «Любов – це наша місія. Сім’я повна життя», що є також і основною ідеєю VІІІ Всесвітньої зустрічі сімей, що у вересні  проходитиме у Філадельфії (США), в Бразилії проходить черговий  Національний Тиждень сім’ї. Він триває від 9 до 16 серпня 2015 р. Вибір 9-го серпня на початок Тижня сім’ї не є випадковим, бо того дня в Бразилії відзначався День батьків.

Національний тиждень сім’ї був започаткований 1992 року, як вияв дбання Церкви про родину, яка потребує особливої уваги в сучасному суспільстві, що зазнає швидких і значних змін, як із соціальної, так і з культурної точки зору. Захід організовують відповідні комісії Бразилійської Єпископської Конференції.

«Тиждень сім’ї – це подія, яка зростає з року на рік, – сказав єпископ Жоао Боско Барбоза, президент Комісії за життя та сім’ю в складі Бразилійської Єпископської Конференції. – Він проходить у серпні, що у Бразилії є місяцем, присвяченим покликанням. Цього року Тиждень сім’ї проходить як приготування до Всесвітньої зустрічі сімей».

Національна Конференція Бразилійських Єпископів видала посібник під назвою: «Година сім’ї 2015», який подає відповідний матеріал для проведення богослужень, спільних та сімейних молитов, пропонує роздумування, призначені для різних вікових категорій, та урочистостей з нагоди особливих днів, таких як День батьків, День матері, батька, бабусі й дідуся чи річниці шлюбу.