Напередодні Гелловіна: замість того, щоб лякати, святкуймо зі святими
  • Срд, 30/10/2019 - 13:25

“Гелловін – це звичай, чужий нашій культурі, традиції та вірі. Замість того, щоб лякати, святкуймо зі святими. Заохочую долучитися до акції Holy Wins, тобто “Святий перемагає”, що пропагує святість, радість і доброту”, – сказав речник польського єпископату о. Павел Рител-Андріанік.

Священник додав, що головними адресатами акції Holy Wins є діти, молодь і сім’ї загалом. Також він наголосив: “У хороводах і балах святих йдеться про єдність між поколіннями та ділення радістю”. Отець Рител-Андріанік зазначив: ”Саме зараз, якраз напередодні дня Всіх Святих, варто нагадати, що всі ми покликані до святості”.
Речник єпископату наголосив: “Християни не святкують Гелловін. Ми святкуємо урочистість Всіх Святих, а також пам’ятаємо про тих, які відійшли, особливо у Задушний День”.

Акція Holy Wins – це позитивна альтернатива для Гелловіна. У рамках акції Holy Wins по всій Польщі відбувається багато різноманітних подій, серед яких Бали Всіх Святих, Марші Святих, процесії та богослужіння, інформує wiara.pl.

 


Паломництво Святими місцями

Добровільний внесок
вкажіть суму пожертви

  грн/місяць