«Наш стяг є проповідником мирного неба», - Владика Теодор (Мартинюк)
  • Срд, 24/08/2016 - 11:15

23 серпня з нагоди Дня Державного Прапора України у Тернополі відбулось урочисте освячення та підняття прапора. Єпископи та священики трьох конфесій, а саме УГКЦ, УПЦ КП та УАПЦ, його освятили, а відтак він був урочисто піднесений на Театральному Майдані Тернополя.

«Наш стяг є прапором миру, - зазначив Єпископ-помічник Тернопільсько-Зборівський УГКЦ Теодор (Мартинюк), звертаючись до чисельної громади Тернополя. - У цілому світі він є проповідником мирного неба та багатої родючої землі». Архиєрей побажав кожному українцеві пишатися своїм прапором та у своєму серці поєднати мир та багатство своєї землі.

Разом з посадовцями честь підняти Державний Прапор долучили двом синам загиблих військовослужбовців у зоні АТО. Це були Андрій Воробель, син загиблого солдата Івана Воробля, солдата 80-ї окремої аеромобільної бригади, який загинув 5 вересня 2014 року під Щастям Луганської області та Микола Руснак, син молодшого сержанта Миколи Руснака, який загинув 11 липня 2014, поблизу с. Зеленопілля Луганської області.

Після урочистої церемонії духовенство, представники влади та тернополяни поклали квіти до пам’ятника Тарасу Григоровичу Шевченку. Єпископи відправили заупокійну Панахиду за кожним, хто пожертвував своїм життям за Україну.


Паломництво Святими місцями

Добровільний внесок
вкажіть суму пожертви

  грн/місяць