Наслідки російської агресії в Україні – тема осінньої асамблеї COMECE
  • Срд, 28/09/2022 - 15:03

Представники єпископатів ЄС, серед іншого, обговорюватимуть становище біженців та наслідки енергетичної кризи для найубогіших верств населення.

Делегати єпископських конференцій Європейського союзу зберуться від 12 до 14 жовтня 2022 р. в Брюсселі на осінню пленарну асамблею Комісії Єпископатів ЄС (COMECE), щоб обговорити суспільно-економічні та геополітичні наслідки російського вторгнення в Україну, з особливим наголосом на енергетичній кризі.

В актуальному контексті російського військової агресії проти України єпископи проаналізують різні наслідки війни, готуючи пропозиції від Комісії для політики Європейського Союзу на підтримку миру та справедливості в Європі та світі. Асамблея стане для делегатів нагодою обмінятися думками щодо триваючої енергетичної кризи, зокрема, її геополітичного, суспільно-економічного та екологічного вимірів. Особливу увагу ієрархи звернуть також на становище численних біженців, які прибули до їхніх країн, рятуючись від війни, та на становище економічно найуразливіших людей, яким важко задовольнити свої першочергові потреби через подорожчання енергоресурсів і сировини.

Свята Меса за Європу

Програмою передбачено також Святу Месу за Європу, яку буде зершено в храмі Пресвятої Богородиці des-Victoires-au-Sablon в історичному центрі Брюсселя. Її співслужитимуть єпископи-делегати 27 країн-членів Європейського Союзу.


Паломництво Святими місцями